#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci V OBRAZE, přidejte si obec Čtyřkoly a aktuální informace z webových stránek budete mít přímo ve svém mobilním telefonu.

google-play-downloadapp-store-download

Obsah

Zprávy

Informace o plánovaném přerušení dodávek elektřiny 27.11. 1

Připomínka plánovaného přerušení dodávek elektřiny ve středu 1.4.2020

Dle informací z webových stránek ČEZ Distribuce platí plánované přerušení dodávky elektřiny ve velké části Čtyřkol a Javorníku ve středu 1.4.2020 od 8:00 hod do 15:00 hodin.
Popisná čísla dotčených nemovitostí naleznete v detailu této zprávy. celý text

ostatní | 30. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Kontejnery na velkoobjemový odpad u obecního úřadu 1

Kontejnery na bioodpad a velkoobjemový odpad u obecního úřadu 2.4.-4.4.2020

Připomínáme, že tento týden budou u obecního úřadu přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad a bioodpad. Prosím přistupujte ke kontejnerům jednotlivě, a to v rouškách a rukavicích. Časy kdy budou kontejnery k dispozici: 2.4. až 4.4.2020: čtvrtek 9-15h, pátek 9-15h, sobota 9-12h.
Kontejner na biologický odpad je určen na listí, trávu, větve šířka do 3cm a délka max.1 metr. Dlouhé nebo široké větve nebudou odvezeny. Kontejner na velkoobjemový odpad je určen na lina,koberce, starý nábytek. Není určen na stavební suť.
Odvoz odpadu lze objednat na OÚ Čtyřkoly, tel. 317 776 651 nebo 774 439 406. celý text

ostatní | 30. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Znovuotevření penzionu v Javorníku 1

Nabídka jídel k odnosu v Harmony resortu Javorník

Penzion Harmony Resort Javorník pokračuje i nadále v nabídce jídel k odnosu za jednotnou cenu 95 Kč (polévka plus hlavní jídlo). Objednat je možné i čerstvě upečené pečivo. Jídelníček a další informace naleznete na www.harmonyjavornik.cz/restaurace nebo na facebookovém profilu penzionu. Telefon: 603 376 252. celý text

ostatní | 29. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Lékárna v Čerčanech je opět otevřená 1

Aktualizace otevírací doby lékárny v Čerčanech

Lékárna v Čerčanech je nově otevřená v Pondělí-Pátek od 7:30 do 15 hodin, v sobotu a neděli je zavřeno. celý text

ostatní | 28. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Informace k opatřením v souvislosti se šířením koronaviru 1

Informace k opatřením v souvislosti se šířením koronaviru - AKTUALIZACE 26.3.

Ministerstvo zdravotnictví od 27.3. nově definuje provozovny, které mohou mít otevřeno - viz příloha této aktuality "Provozovny od 27.3.".
--------------------------------
Aktualizace týkající se pobytu na veřejnosti: Ministerstvo zdravotnictví nařizuje kromě už dříve zavedeného také „pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti a účasti na pohřbu“. Lidé zároveň mají při kontaktu s ostatními zachovávat odstup nejméně dva metry, pokud je to možné. celý text

ostatní | 26. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Linky pomoci v období karantény 1

Linky pomoci v období karantény

V příloze naleznte linky zdravotní a psychosociální pomoci, keteré mohou být v současné situaci užitečné. celý text

ostatní | 26. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Nabídka pomoci pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany 1

Nabídka pomoci pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany včetně dovozu léků.

Sociální pracovnice paní Dvořáková nabízí kromě níže uvedeného i dovoz léků: "V posledních dnech to vypadá, že budu specialista na dovoz léků z lékáren. Každý den nebo obden je seniorům z různých obcí vyzvedávám a rozvážím, aby nemuseli do lékáren osobně. Jestli chcete, připomeňte třeba formou SMS nebo mailem svým občanům v seniorském věku, že takhle můžu pomoct i jim, pokud to nemáte pořešené jinak."
----------------------------------------------------------
Nabídka pomoci z Projektu Obce blíže lidem - rozvoj terénní a komunitní sociální práce ve venkovských lokalitách RUAH o.p.s. (tuto organizaci z Benešova podporuje i naše obec):
Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru nabízím okamžitou pomoc pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany, kteří by neměli vycházet ze svých domovů. Může se jednat o nákupy základních potravin, vyzvednutí léků a podobně (samozřejmě i s dovozem domů). V krajním případě je možné i venčení domácího mazlíčka.
Veškerá pomoc je samozřejmě zcela zdarma a v tuto chvíli bych ji omezila na všední dny. Nabídku můžete šířit mezi občany. Tato situace bude kromě seniorů náročná i pro maminky samoživitelky nebo vícečetné rodiny. Pokud víte o někom, kdo by potřeboval mimořádnou pomoc z potravinové sbírky, dejte mi vědět. Moc zdravím a přeji hodně sil…
Klára Dvořáková
Sociální pracovnice
Tel: 733 741 046 celý text

ostatní | 25. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Jak žít spolu a s virem 1

Jak žít spolu a s virem

V příloze naleznete užitečné rady a informace pro současnou nelehkou situaci. Obecní úřad Čtyřkoly celý text

ostatní | 23. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Opatření České pošty 1

Opatření České pošty - aktualizace 23.3.2020

Vyplácení důchodů:

Od pondělí 23. 3. 2020 budou důchody, které měla Česká pošta původně vyplácet na svých pobočkách ve dnech 23. a 24. 3. 2020 seniorům doručovány. Prakticky to znamená, že nemusí žádný důchodce pro svůj důchod na poštu, všechny důchody se pokusí Česká pošta doručit. Pokud by se stalo, že důchodce nebude doručovatelem zastižen, bude mu důchod uložen na ukládací poště. Senior si pak může zavolat na svoji poštu a domluvit si konkrétní datum, kdy mu pošťáci důchod doručí domů. Pokus o doručení bude učiněn i u důchodů, které si důchodci nevyzvedli dnes, tj. 20. 3. 2020. Důchody, které Česká pošta doručovala na adresu důchodce, budou i nadále doručovány beze změny. Česká pošta přijaté opatření bude průběžně vyhodnocovat, a pokud by bylo nutno přijmout další úpravy v systému výplaty důchodů, bude o tomto občany s předstihem informovat.

Doporučené zásilky:

Od středy 25. 3. 2020 budou doporučené zásilky doručovány standardním způsobem, tzn. že nebudeme doporučené zásilky ukládat automaticky na pobočkách.

Otevírací doba pro seniory:

Pobočky budou s platností od pondělí 23. 3. 2020 otevřeny do 9:00 pouze pro seniory.

Další změny v režimech doručování, případně v otevíracích hodinách poboček, bude Česká pošta řešit v návaznosti i na další opatření přijatá Vládou ČR, respektive v návaznosti na úpravu již přijatých opatření

Další informace o současných omezeních služeb České pošty: https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sluzeb

Odkaz na informační video: https://www.youtube.com/watch?v=O1jeow52Fno&feature=emb_logo, odkaz na webové stránky, kde mohou občané najít aktualizované informace: www.koronavirus.mzcr.cz. celý text

ostatní | 23. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Aktuální informace do vašeho telefonu 1

Aktuální informace z obce do telefonu pomocí aplikace V OBRAZE

Provozovatel internetových stránek Galileo nabízí nyní naší obci zdrama aplikaci V OBRAZE, která umožňuje mít aktuality z obce ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu. Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci V OBRAZE a přidat obec Čtyřkoly. celý text

ostatní | 21. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Informace o plánovaném přerušení dodávek elektřiny 6.4.2020 1

Informace o plánovaném přerušení dodávek elektřiny 6.4.2020

ČEZ Distribuce informuje o dalším plánovaném přerušení dodávky elektřiny v části Čtyřkol a Javorníku dne 6.4.2020 od 8:00 hod do 15:00 hod.
Popisná čísla dotčených nemovitostí naleznete v detailu této zprávy. celý text

ostatní | 17. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Uzavření obecního úřadu mimo nově určené úřední hodiny 1

Uzavření obecního úřadu mimo nově určené úřední hodiny

Vážení spoluobčané, s odvoláním na rozhodnutí vlády ČR ze dne 15.3.2020 bude s okamžitou platností uzavřen pro veřejnost obecní úřad ve Čtyřkolech s výjimkou těchto úředních hodin:
Pondělí 9-12 hodin,
Středa 13-16 hodin.
Kontaktovat úřad můžete telefonicky na čísle 317 776 651 nebo e-mailem: ou.ctyrkoly@gmail.com
celý text

ostatní | 16. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Svoz nebezpečného odpadu 28.9.2019 1

Svoz nebezpečného odpadu 11.4.2020

Svoz nebezpečného odpadu se uskuteční v sobotu 11.4.2020 od 9:30 do 10:45 hodin. Svozová firma bude tento odpad přebírat u budovy OÚ Čtyřkoly.

Do nebezpečného odpadu lze ukládat:
barvy, laky, oleje, ředidla, kyseliny, rozpouštědla apod., vždy v plastových nebo plechových nádobách. Dále televize, lednice, mrazáky, počítače. Vše pouze nerozebrané, dále pneumatiky bez disků, baterie, akumulátory, nepoužitelná léčiva.

Do nebezpečného odpadu nepatří stavební materiál a suť, plasty, dřevo.
celý text

ostatní | 3. 3. 2020 | Autor: Správce Webu
Harmonogram svozu odpadů na rok 2020 2

Harmonogram svozu odpadů na rok 2020

V příloze naleznete aktualizovaný harmonogram svozu odpadů ve Čtyřkolech na rok 2020, včetně kontejnerů na tříděný odpad. celý text

ostatní | 16. 12. 2019 | Autor: Správce Webu
Co do kamen nepatří 1

Co do kamen nepatří

S nastupující topnou sezónou připomínáme co do kamen nepatří (i když to často dobře hoří) a přikládáme v příloze i podrobnější popis připravený ČSOP Vlašim. Všichni víme, že pro Čtyřkoly a Javorník ležící v údolí Sázavy platí dvojnásob, že jediný kouřící komín zamoří celou obec. Děkujeme za ohleduplnost. OÚ Čtyřkoly.
Do kamen tedy nepatří:
1. Plasty a nápojové kartony
2. Starý nábytek, dřevotříska či natřená prkna
3. Barevné časopisy a letáky
4. Zbytky z kuchyně a zahrady
5. Nebezpečné odpady
6. Pneumatiky
7. Nekvalitní uhlí celý text

ostatní | 3. 11. 2019 | Autor: Správce Webu
Aktuality o dění v obci do vašeho e-mailu 1

Aktuality o dění v obci do vašeho e-mailu

Rádi bychom vám připomněli možnost dostávat do e-mailové schránky aktuální novinky z obecního webu www.ctyrkoly.cz. Stačí napsat váš e-mail do políčka na pravé straně internetových stránek obce ("Informace e-mailem"), následně dostanete e-mail s názvem "Novinky e-mailem". V tomto ověřovacím e-mailu je nutné klinout na dokončení registrace. Poté začnete dostávat zprávy například o svozu bioodpadu, odstávkách elektřiny nebo akcích ve Čtyřkolech a okolí. V případě problémů s doručením také zkontrolujte, zda vám e-mail nekončí ve spamu nebo hromadné poště. Službu je možné kdykoliv v každém e-mailu odhlásit.
Zastupitelstvo obce
celý text

ostatní | 3. 12. 2018 | Autor: Správce Webu