#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci V OBRAZE, přidejte si obec Čtyřkoly a aktuální informace z webových stránek budete mít přímo ve svém mobilním telefonu.

google-play-downloadapp-store-download

Obsah

Nabídka pomoci pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany včetně dovozu léků.

Typ: ostatní
Nabídka pomoci pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany 1Nabídka pomoci z Projektu Obce blíže lidem - rozvoj terénní a komunitní sociální práce ve venkovských lokalitách RUAH o.p.s. (tuto organizaci z Benešova podporuje i naše obec):
Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru nabízím okamžitou pomoc pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany, kteří by neměli vycházet ze svých domovů. Může se jednat o nákupy základních potravin, vyzvednutí léků a podobně (samozřejmě i s dovozem domů). V krajním případě je možné i venčení domácího mazlíčka.
Veškerá pomoc je samozřejmě zcela zdarma a v tuto chvíli bych ji omezila na všední dny. Nabídku můžete šířit mezi občany. Tato situace bude kromě seniorů náročná i pro maminky samoživitelky nebo vícečetné rodiny. Pokud víte o někom, kdo by potřeboval mimořádnou pomoc z potravinové sbírky, dejte mi vědět. Moc zdravím a přeji hodně sil…
Klára Dvořáková
Sociální pracovnice
Tel: 733 741 046

Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 1. 4. 2020 16:43
Autor: Správce Webu